Vyroba kličů - http://centrumsluzeb-ul.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vyroba kličů

Kvalitní autoklíče

pro téměř každou značku

Potřebujete ke svému vozu náhradní autoklíč? Chcete opravit dálkové centrální zamykání?  Tak to jste tu správně! vám toto všechno zajistí a ještě mnohem víc!Spoustu toho zvládneme na počkání.

Náhradní vystřelovací autoklíč s dálkovým ovladačem pro vozy VW. Součástí klíče je planžeta HU64, dálkové ovládání centrálního zamykání, čip ID48 CAN pro imobilizér. Dálkový ovladač je se třemí tlačítky. Náhrada originálního klíče .
Planžetu klíče je třeba  vyfrézovat podle tvaru originálního klíče, vyřezaný klíč s čipem je nutno naprogramovat do řídící jednotky vozu a dálkové ovládání je třeba spárovat s komfortní jednotkou vozu.
- Frekvence: 434 MHz
- Počet tlačítek: 3
Vyroba kličů


Vážení zákazníci, provádíme kopírování a výrobu širokého sortimentu klíčů mnoha profilů a značek. Klíče běžných profilů Vám zhotovíme na počkání, nestadartní profily vyrobíme do jedné hodiny.
Pokud nějaký druh klíče nemáme, budeme se ho pro vás snažit objednat.

Kupujete ojetý vůz s mechanickým zabezpečením značky Defend Lock, nemáte k zámku klíč, máte jen jeden klíč a například nevlastníte kartu, díky které je možné přiobjednat náhradní klíč? Zhotovime nahradni klič.
 
Positive SSL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky